aktualności > TELEWIZJA TRWAM: Węgiel brunatny z Oczkowic w Wielkopolsce - konsekwencje i zagrożenia

TELEWIZJA TRWAM: Węgiel brunatny z Oczkowic w Wielkopolsce - konsekwencje i zagrożenia

2018-10-10

Wypowiedź posła Jana Mosińskiego w trakcie trwania programu "Rozmowy niedokończone" na temat węgla brunatnego na złożu "Oczkowice" w Wielkopolsce (09.10.2018) w Telewizji Trwam i Radio Maryja.

źródło: Telewizja Trwam

Kwestia złoża węgla brunatnego "Oczkowice" to bardzo ważny temat, który wywołuje ogromy oddźwięk społeczny. Dziękuję mieszkańcom regionu, którzy zaufali mi i oddali swój głos na mnie w wyborach parlamentarnych w 2015 roku. Dzięki temu współorganizowałem dwie konferencje naukowe poświęcone złożu węgla brunatnego „Oczkowice”. Pierwszą w Sali Kolumnowej Sejmu, a drugą na Świętej Górze k/Gostynia. Nie byłoby to możliwe bez współpracy z wieloma ludźmi dobrej woli, w tym z moimi asystentami społecznymi - z panią Joanną Nawrot i panami - Piotrem Paterczykiem i Tomaszem Piętą.

Polecam moją wypowiedź podczas "Rozmów Niedokończonych" w Radio Maryja i Telewizji Trwam 9.10.2018 r. Cały materiał dostępny jest na stronie Telewizji Trwam. Dziękuję Ojcom Redemptorystom za możliwość zaprezentowania pracy wielu osób dla dobra subregionu leszczyńskiego - Bóg zapłać.

 

 

A tutaj mogą Państwo obejrzeć całą audycję: