aktualności > WPOLITYCE.PL Mosiński: Kreślicie kłamliwy wizerunek Polski

WPOLITYCE.PL Mosiński: Kreślicie kłamliwy wizerunek Polski

2020-10-05

Lewandowski kpi z katolicyzmu. Mocna odpowiedź Mosińskiego: Kreślicie kłamliwy wizerunek Polski. Z czego ten rechot?

Jan Mosiński, fot. Fratria, arch.

Janusz Lewandowski z Platformy Obywatelskiej postanowił zakpić z wiary swoich oponentów politycznych. Otrzymał mocną odpowiedź.

 Lewandowski wyśmiał na Twitterze zawierzenie służby zdrowia Matce Boskiej. Kpił też z przedstawicieli Sanepidu, którzy udali się na Jasną Górę. - Min. Szumowski zawierzył w roku 2018 służbę zdrowia Matce Boskiej. Jakby przeczuwał, że w chwili próby nie da rady. Nie dał rady, choć rodzina wyszła na swoje. Nic dziwnego, że teraz, widząc bezradność rządu, o łaskę niebios modlą się na Jasnej Górze Sanepid-y - napisał polityk PO.

 Odpowiedział mu Jan Mosiński z PiS, przypominając jak partia Lewandowskiego „dbała” o wizerunek naszego państwa i polski przemysł. - Za to wy dawaliście radę m.in. kreśląc kłamliwy wizerunek Polski. To wy dawaliście radę rozkładając polski przemysł. I z czego ten rechot p. Lewandowski? Z samych siebie - czytamy we wpisie Mosińskiego.

 źródło: www.wpolityce.pl "Lewandowski kpi z katolicyzmu. Mocna odpowiedź Mosińskiego: Kreślicie kłamliwy wizerunek Polski. Z czego ten rechot?" mly/twitter 05.10.2020