aktualności > RADIO MARYJA. Mosiński: Niech opozycja nie mierzy nas swoją miarą, nazywając projekty PiS-u korupcją polityczną

RADIO MARYJA. Mosiński: Niech opozycja nie mierzy nas swoją miarą, nazywając projekty PiS-u korupcją polityczną

2019-03-04

- Niech opozycja nie mierzy nas swoją miarą, lecz poprze projekty, które PiS chce wdrożyć w najbliższych miesiącach - mówił na konferencji prasowej w poniedziałek w Kaliszu poseł PiS Jan Mosiński. To jego reakcja na wypowiedzi opozycji, która nowe projekty PiS-u nazywa ,,korupcją polityczną”.

Jan Mosiński, fot. Telewizja Trwam

Poseł Jan Mosiński poinformował na konferencji w Kaliszu, że po konwencji PiS-u, na której zaprezentowano pięć nowych propozycji programowych ugrupowania, w przestrzeni publicznej pojawiły się krytyczne wypowiedzi ze strony opozycji. - Nasze propozycje programowe przedstawiciele PO, Nowoczesnej, PSL czy Kukiz’ 15 nazywają sposobem na kampanię wyborczą. Jednak najbardziej boli określenie, że jest to korupcja polityczna - ocenił Jan Mosiński

 Poseł podkreślił, że takimi wypowiedziami ,,opozycja usiłuje mierzyć Prawo i Sprawiedliwość swoją miarą”.  Głosem niepokojącym w dyskusji określił J. Mosiński wypowiedzi na temat nowego programu PiS sekretarza generalnego Nowoczesnej posła Adama Szłapki z Kalisza, ,,który oświadczył, że nie poprze naszych projektów”. - Mogę tylko ubolewać, że Nowoczesna wyalienowała się całkowicie z wrażliwości społecznej, a to źle wróży tej partii na przyszłość – skomentował poseł.

 źródło: www.radiomaryja.pl  "J. Mosiński: Niech opozycja nie mierzy nas swoją miarą, nazywając projekty PiS-u korupcją polityczną", 4.03.2019 r.